TP-LINK Archer C7 se může pochlubit oceněním Pečeť Laboratoří CZ.NIC

TP-LINK Archer C7 se může pochlubit oceněním Pečeť Laboratoří CZ.NIC

 

Česká republika, Praha – 25. 4. 2014 – Dvoupásmový směrovač TP-LINK Archer C7 z produkce společnosti TP-LINK, která je celosvětovým dodavatelem domácích a SOHO síťových produktů, získal nezávislé ocenění Pečeť Laboratoří CZ.NIC, a to se ziskem 190 bodů. Výsledky testování jsou k dispozici pod tímto odkazem: https://www.katalogrouteru.cz/review/tp-link-archer-c7-rev-11-firmware-31332-2014-03-06/.

Ocenění Pečeť Laboratoří CZ.NIC je udělováno zařízením, která prošla testováním v nezávislé IPv6 laboratoři a získala 175 a více bodů (z maximálního počtu 250). To znamená, že sdružení CZ.NIC, správce domény nejvyšší úrovně, důkladným testováním ověřil, že je směrovač technologicky na vysoké úrovni, disponuje nadstandardními parametry a jeho pořízení představuje pro koncové uživatele dobrou volbu.

Pečeť Laboratoří CZ.NIC je možné využít při propagaci zařízení – lze ji umístit na výrobku nebo na jeho obalu, v návodu, v tištěných materiálech, na webových stránkách atd. Používat ji mohou jak výrobci, tak distributoři nebo prodejci příslušných zařízení. Vždy ovšem musí jít o zařízení ve všech parametrech identické s tím testovaným. Udělení pečeti a její využívání pro propagaci není časově omezeno.

 

O sdružení CZ.NIC

CZ.NIC je zájmové sdružení právnických osob založené předními poskytovateli internetových služeb v roce 1998. Hlavní činností sdružení je provozování registru doménových jmen .cz, zabezpečování provozu domény nejvyšší úrovně CZ a osvěta v oblasti internetových domén. Metodika udělování ocenění Pečeť Laboratoří CZ.NIC je k dispozici zde: https://www.katalogrouteru.cz/methodology