TP-Link vstupuje do segmentu zabezpečení a ostrahy s kamerovým systémem VIGI

Hlavním prvkem každého profesionálního dohledového systému jsou kamery. A čím větší je monitorovaný prostor, tím více je klíčová kvalita záznamu i kvalita samotné kamery. Kovové kamery VIGI s podporou algoritmů umělé inteligence nabízejí efektivní detekci osob, vozidel či dalších objektů, které je třeba monitorovat. Současně detekují narušení oblasti, překročení určité linie či sabotáž samotné kamery.

 

PCV Computers

 

Jedním ze specializovaných distributorů, který kamery VIGI bude dodávat, je společnost PCV Computers. Ta se dlouhodobě věnuje distribuci síťových produktů, VoIP a surveillance na českém, slovenském a rumunském trhu. Pro svoji vysokou profesionalitu a prozákaznický přístup byla společnost opakovaně oceněna, v roce 2023 dokonce prvním místem v prestižní anketě distributor roku v kategorii Specializovaný distributor. Partneři společnosti PCV Computers oceňují nejen propracovanou logistiku, ale také předprodejní, projektovou i poprodejní podporu a efektivní spolupráci při realizaci složitých zakázek.


ASM (100MEGA Distribution s.r.o.)

 

Druhým distributorem je společnost ASM, která byla založena v roce 1991 a od tohoto roku působí úspěšně v oblasti přímého dovozu a distribuce technologií pro platformy datových a komunikačních sítí. V roce 2017 se ASM začlenila do společnosti 100MEGA Distribution a díky tomuto spojení rozšířila svou nabídku zboží a služeb.  Podobně jako u PCV Computers tak i u ASM partneři kvitují kompletní obchodní servis s důrazem na poskytování přidané hodnoty spočívající zejména v široké paletě předprodejních i poprodejních služeb, kompletní technické podpory, systému zápůjček, nadstandardního servisu, pravidelných školení a péče o klienty po celé ČR a dalších zemí. Mezi dominantní oblasti činností společnosti ASM patří poskytování komplexních služeb v oblasti sítí LAN/WAN a může se chlubit řadou významných referencí ze státní správy a soukromého sektoru.

 

„Oba vybraní distributoři mají bohaté zkušenosti, co se kamer týče“, říká Ivo Wartalský, VIGI Sales Manager CZ/SK společnosti TP-Link Czech s.r.o., a dodává: „Současně v nich získáváme partnery, o kterých jsme přesvědčení, že s našimi produkty a značkou budou zacházet maximálně profesionálně“.

 

Kamery včetně dalšího příslušenství VIGI začnou oba distributoři nabízet od června letošního roku.


Více informací o kamerovém systému VIGI a jednotlivých produktech naleznete na

www.tp-link.com/cz/vigi