TP-Link představuje ultratenký dvoupásmový Wi-Fi 6 extender Archer Air E5

Surfování s Wi-Fi 6

 

Extender Archer Air E5 je důmyslně navržen tak, aby se bezproblémově připojil ke stávající Wi-Fi síti a její signál významně rozšířil a posílil. To vše v moderním standardu Wi-Fi 6, který je navržen tak, aby i při vysoké zátěži zvládal obsloužit větší množství zařízení včetně produktů chytré domácnosti. Vysoce kvalitní streamování, bezproblémové hraní online her či rychlé stahování velkých souborů lze provádět současně při gigabitových rychlostech 2402 Mb/s v pásmu 5 GHz a 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz.

 

Ultratenký minimalistický design a flexibilní instalace

 

Kompaktní rozměry extenderu, v nichž hraje hlavní roli šířka pouhých 8 mm, doplňují čisté minimalistické linie a zaoblené rohy. Elegantní vzhled přístroje, který je užší než zásuvka, skvěle zapadá do moderních interiérů. Na přední straně je umístěno WPS tlačítko s LED indikátorem a na spodní straně pak naleznete napájecí port USB-C. 

 

Archer Air E5 je jednoduchý nejen na provoz, ale i na instalaci. Lze jej snadno umístit na stěnu pomocí 3M pásky nebo plastového držáku.

 

Zabiják mrtvých zón

Vestavěné chytré antény používají inteligentní algoritmy, jejichž primární funkcí je detekce umístění zařízení, která se připojují k síti a přepínají na optimální anténní pole. Tak je zajištěn stabilní signál i ve více podlažních domech. Čtyři integrované FEM moduly tento signál ještě více posilují. Současně díky technologii Beamforming extender detekuje pohybující se zařízení a soustředí sílu signálu jejich směrem, a to i do hůře dosažitelných míst.

Praktický ve všech směrech

Archer Air E5 podporuje standard EasyMesh, který umožňuje s kompatibilním Wi-Fi routerem vytvořit jednotnou síť s jedním názvem, heslem a výhodami, co přináší Mesh technologie. Takové řešení se hodí ve větších prostorech nebo všude tam, kde je nutné dostat kvalitní signál, třeba i na zahradu. Chcete-li pak takovou síť využívat skutečně naplno, doporučujeme kombinaci s ultratenkým routerem Archer Air R5.

Instalace extenderu je velice snadná a intuitivní, stejně tak jako správa celé sítě, která probíhá pomocí volně dostupné aplikace Tether v češtině i slovenštině pro Android a iOS, nebo prostřednictvím webového rozhraní. Nastavení tak zvládnou i laici během několika jednoduchých kroků.

Klíčové vlastnosti TP-Link Archer Air E5:

 

  • Ultratenký líbivý design
  • Všechny výhody nového standardu Wi-Fi 6
  • Chytré antény využívající algoritmy k automatické detekci připojených zařízení
  • Podpora technologie EasyMesh
  • Jednoduchá a flexibilní instalace