TP-Link Tapo C510W: Venkovní Wi-Fi kamera s plnobarevným nočním viděním zachytí každý detail

Dokonalé vizuální pokrytí

 

Wi-Fi kamera Tapo C510W dokáže snímat horizontálně v rozsahu 360° a svisle v rozsahu 130°. Pracuje ve třech režimech nočního vidění, čímž poskytuje nepřetržitou ochranu sledovaného prostoru. Noční barevný režim zajišťují dva vestavěné reflektory, čímž je dosaženo co možná nejlepšího a detailního obrazu. Infračervený režim je ideální pro sledování vzdálenějších míst a také je šetrnější na spotřebu energie. Chytrý režim dokáže automaticky přepínat do barevného režimu, aby bylo dosaženo co nejlepších detailů při detekci osob nebo pohybu.

 

Kvalitní obraz o rozlišení 2304 x 1290 pixelů (3MP) zachycuje ještě více detailů než standardní rozlišení Full HD. V kombinaci s funkcí chytrého sledování pohybu s vysokorychlostním otáčením tak kameře neunikne nic důležitého. Zákazníci si navíc mohou nastavit detekci podle svých potřeb a sledovat tak, co je pro ně důležité, například osoby, pohyb nebo různé zóny aktivit.

 

Kamera, která umí mnohem více, než se jen koukat

 

Ke zvýšení ochrany majetku přispívá i alarm. V případě kamery Tapo C510W to není jen zvukový alarm, který lze přizpůsobit vlastním potřebám, ale i mimořádně jasné a nastavitelné světlo. Praktická je i možnost obousměrné komunikace, díky které lze varovat nevítané hosty, ale v praxi je také možné ji využít například při kontaktu s kurýry.

 

Výrobce myslel i na soukromí, a tak je přístroj vybaven praktickým krytem objektivu. Takové řešení se hodí při venkovním pobytu přes den, kdy je bezpečnostní riziko minimální.

 

Velkorysé úložiště a jednoduché ovládání

 

Kamera splňuje stupeň krytí IP65, který poskytuje vynikající odolnost proti vniknutí vody a prachu. Umístit ji tak lze před vchod, na zahradu nebo třeba do garáže. Videozáznamy se ukládají na microSD kartu o maximální velikosti 512 GB, která pojme až 840 hodin záznamu. Náročnější uživatelé mohou využít služby Tapo Care, která na vzdáleném úložišti bezpečně uchovává všechna data a třicetidenní historii videozáznamů detekcí pohybu.

 

Speciální aplikace Tapo, která je dostupná pro Android a iOS v českém i slovenském jazyce, umožňuje nejen jednoduchou instalaci kamery, ale také její ovládání. V aplikaci je možné sledovat živé dění, přehrávat záznamy a provádět další operace i třeba pomocí hlasových asistentů.

 

Klíčové vlastnosti kamery TP-Link Tapo C510W:

 

  • Vysoké 3MP rozlišení
  • Chytré sledování pohybu
  • Plnobarevný noční režim
  • 360° vizuální pokrytí
  • Vícestupňová detekce v ceně zařízení
  • Zvukový a světelný alarm
  • Obousměrná komunikace
  • Lokální nebo cloudové úložiště
  • Odolnost proti vodě a prachu IP65