Mercusys představuje rychlý meshový systém Halo H90X s Wi-Fi 6

Bezdrátové připojení v každém rohu
S Mercusys Halo H90X se nespolehlivé a pomalé připojení k internetu stane minulostí. Tento mesh systém zaručuje díky technologii Beamforming kvalitní Wi-Fi signál v každém zákoutí vašeho domova a poskytuje tak skvělý zážitek z rychlého a ničím nepřerušovaného připojení. V případě využití dvou jednotek získají uživatelé až 550 m² perfektního pokrytí, tři spolupracující jednotky pokryjí až 850 m², přičemž celý systém lze rozšiřovat dalšími modely ze série H.

Ať už jde o tablety, chytré telefony, notebooky nebo další zařízení chytré domácnosti, systém Halo je vždy připojí k nejrychlejší jednotce. Chytře totiž volí tu nejlepší trasu mezi jednotkou a zařízením bez ohledu na vzdálenost. S technologiemi OFDMA a MU-MIMO umožní sada jednotek Halo H90X připojení pro více než 150 zařízení.

Systém Mercusys Halo H90X také disponuje 2,5 Gb/s ethernetovým portem a dvěma gigabitovými porty pro plné využití širokopásmového kabelového připojení. Takové řešení poskytne bleskové připojení stolním počítačům, chytrým televizorům, herním konzolím nebo datovým úložištím.

 

Nepostradatelná aplikace Mercusys
Zprovoznění domácí meshové sítě je až překvapivě jednoduché. Nejsou třeba žádné technické znalosti. Díky aplikaci Mercusys dostupné pro Android a iOS v češtině i slovenštině zvládnou uživatelé síť nastavit během několika minut ve třech krocích, přičemž stačí připojit ethernetový a napájecí kabel a dále postupovat dle instrukcí v aplikaci.

Aplikace zároveň slouží ke správě celé sítě. Odkudkoliv lze kontrolovat stav připojených zařízení, či dostávat upozornění na přístup nového zařízení. Samozřejmostí je pravidelný reporting o stavu sítě.

Praktická rodičovská kontrola, která je také součástí aplikace, umožňuje blokovat nevhodný obsah či přístup k internetu jednotlivým uživatelům. Praktické je i nastavení časových limitů. Rodiče tak získají perfektní nástroj k vytvoření bezpečného online prostředí pro své děti.

 

Jednoduché rozšíření pokrytí
Jestliže by vám tři jednotky náhodou nestačily, můžete svoji síť libovolně rozšiřovat o další jednotky meshových zařízení řady Halo. Jediným omezením je, že nemohou vzájemně spolupracovat jednotky Halo řady H a S.

 

Klíčové vlastnosti Mercusys Halo H90X:

  • dvoupásmová Wi-Fi 6 s kombinovanou rychlostí až 6 000 Mb/s (4 804 Mb/s na 5 GHz a 1 148 Mb/s na 2,4 GHz)
  • možnost připojení více než 150 zařízení díky technologiím OFDMA a MU-MIMO
  • jednoduchá a intuitivní instalace pomocí aplikace Mercusys
  • 1 x 2,5 Gb/s a 2x 1 Gb/s ethernetový port
  • pokrytí plochy 550 m², resp. 850 m² s možností rozšíření