LED pásek Tapo rozzáří váš domov v barvách duhy

Ovládejte ho, jak vám to vyhovuje
Výhodou LED pásku Tapo L920-5 je možnost jeho spolupráce s chytrým asistentem či mobilní aplikací Tapo. Světelný pásek tak můžete ovládat přesně tak, jak vám to vyhovuje. Pásek nepotřebuje žádný dodatečný hub, takže jej stačí připojit přímo k domácí zabezpečené Wi-Fi síti. Výhodou je, že k LED pásku nic nemusíte dokupovat, jedná se o hotový a kompletní produkt.

Lepší ovladatelnost a dynamické světelné efekty 
Špičková technologie RGBIC poskytuje lepší ovladatelnost a umělecké vyjádření než u předcházejícího modelu L900-5, protože k dispozici je navíc integrovaný IC čip a jedno vedení tak může zobrazovat více barev najednou. Další změnou oproti předchůdci je povrchová úprava z polyuretanu, což znamená i vyšší odolnost.

Experimentujte s různými předvolbami
Pásek TP-Link Tapo L920-5 může experimentovat s různými předvolbami osvětlení. Osvětlení si lze jednoduše nastavit podle svých představ. Například tlumené noční osvětlení vám vytvoří příjemnou atmosféru, a světlo můžete nastavit i pro party, domácí dekorace, oslavu nebo klasické osvětlení.  Předvolené režimy potom uložíte do paměti a kdykoliv poté vyvoláte pomocí mobilní aplikace. Pokud jste tedy například zjistili, že při sledování filmu vám vyhovuje žlutá barva v určité intenzitě jasu, jednoduše ji příště využijte znovu.

 

 

Nechte se pohltit duhovými efekty
U LED pásku TP-Link Tapo L920-5 se můžete nechat pohltit dynamickými světelnými efekty, a to díky konfiguraci více než 16 milionů živých barev a ovládání samostatných světelných zón. Zábava tak může propuknout naplno. I díky úplné novince v řadě LED pásků Tapo – LED pásek L920-5 totiž dokáže zachytit hudbu kolem sebe a synchronizovat ji s frekvencí a rytmem světla. Zábavu na party si tak můžete užít všemi smysly.

Plánovač, časovač i režim „Pryč“
K dalším vymoženostem patří funkce plánovače a časovače, se kterými si snadno nastavíte časové plány, v jejichž rámci se má světelný pásek zapnout či vypnout v určený čas, a navíc si opět můžete vybrat i barevný odstín a jeho jas. Režim Pryč zase podobně jako u zásuvek Tapo dokáže simulovat přítomnost osob v domě a v náhodných časových intervalech LED pásek rozsvěcovat a zhasínat. Takže si žádný případný nevítaný návštěvník nemůže být jistý tím, jestli se právě nacházíte doma či nikoliv.

Jasné světlo a dlouhá výdrž
Životnost LED pásku TP-Link Tapo L920-5 je udávána na 50 tisíc hodin. Díky kvalitním zdrojům LED světla pak tento LED pásek nabízí o 20 procent vyšší jas a o 50 procent delší životnost než běžné konkurenční produkty.

Flexibilní instalace i hlasové ovládání
I po fyzické stránce je instalace velice jednoduchá, a navíc příjemně flexibilní. Jeho délku 5 metrů stačí zkrátit na potřebný rozměr a následně ho přilepit na prakticky libovolný povrch díky lepicímu podkladu 3M. Pásek je ohebný a voděodolný, je možné ho instalovat na libovolné místo a následně jej snadno odlepit a umístit jinam.

V neposlední řadě je k dispozici už zmíněné hlasové ovládání, a to prostřednictvím chytrých asistentů Alexa či Google Assistant.

Klíčové vlastnosti Tapo L920-5:

  • Několik barev a efektů najednou – ovládejte 50 samostatných barevných zón a rozzařte svůj život.
  • Vnější ochrana – snadná údržba a dlouhá životnost díky povrchové úpravě z polyuretanu.
  • Nevyžaduje hub – jednoduše připojte pásek k domácí zabezpečené Wi-Fi síti. Nepotřebujete hub ani jiné doplňkové zařízení.
  • Flexibilní instalace – zkraťte pásek na potřebnou délku a přilepte jej na libovolný povrch s lepicím podkladem 3M.
  • Předvolby osvětlení – máte oblíbené osvětlení pro sledování filmů? Potom si jej můžete snadno uložit pro další filmové večery.
  • Plánovač a časovač – vytvořte si časové plány, kdy se má světelný pásek zapnout/vypnout a s jakým nastavením jasu/barvy.
  • Režim „Pryč“ – simuluje přítomnost osob v domě, aby odradil nechtěné návštěvníky.
  • Připojení podle vašich představ – můžete jej používat s chytrým asistentem, jej připojit přímo k aplikaci Tapo. Ovládejte světelný pásek způsobem, který vám vyhovuje.
  • Hlasové ovládání – pomocí jednoduchých hlasových povelů ovládejte světelný pásek přes Alexu nebo Asistenta Google.

 

Více informací o produktu naleznete zde.

Fotografie produktu jsou k dispozici zde.