Internetová televize od TP-Linku na Vánoce zdarma

Akce se týká služby Sledovani.tv a zapojit se do ní můžete tak, že si v období od 1. prosince 2021 do 28. února 2022 zakoupíte jeden z vybraných produktů značky TP‑Link. Akce platí pouze pro modely pořízené z oficiální české nebo slovenské distribuce. Česká a slovenská varianta se pak liší počtem dostupných programů – zatímco pro české diváky je jich k dispozici až 180, pro slovenské poskytuje služba maximálně 159 kanálů.

Televize přes internet přináší jen výhody
U IPTV, tedy televize sledované přes internet, máte oproti klasickému televiznímu vysílání mnohé výhody. Například si svoje oblíbené pořady můžete vracet v čase, pozastavovat je nebo znovu pustit od začátku. Sledovat je navíc můžete, ať už jste kdekoliv, třeba i na cestách nebo na chalupě. IPTV je kompatibilní s připojením od libovolného poskytovatele internetu a zároveň vás nezavazuje žádnou smlouvou.

Je libo nový router nebo mesh systém?
Akce je zaměřena na routery a meshové systémy od společnosti TP-Link, z nichž již většina podporuje nejnovější generaci Wi-Fi 6, a které do jednoho splňují jednu zásadní vlastnost – jsou dostatečně rychlé a spolehlivé na to, aby mohly sloužit jako přenosový hardware právě pro IPTV. Televize přes internet se vám tak konečně přestane „sekat“, zvuk přestane předbíhat obraz a vy si můžete užít svůj oblíbený obsah i ve vysokém rozlišení.

Nabídka se liší podle zakoupeného modelu a k dispozici je ve třech variantách. U základní služby, kterou dostanete bezplatně na 1 měsíc, získáte 94 kanálů (na Slovensku 90), 25 hodin nahrávání (na Slovensku 50) a 168 hodin zpětného sledování. Službu Premium pak můžete získat buď na měsíc nebo na čtvrt roku a oproti základu se liší hlavně tím, že v jejím rámci získáte přístup ke 180 kanálům (na Slovensku 159), 120 hodin nahrávání a přístup k HBO GO.

Bližší informace o akci včetně seznamu zařízení TP-Link, která splňují zařazení do jednotlivých kategorií, naleznete na webu https://www.tplink.tv/.