TP-Link Deco X68: Mesh systém s Wi-Fi 6 a „nadzvukovou“ rychlostí

Třípásmová síť s nadstandardní rychlostí
Pokročilý systém vybaví vaši domácnost třípásmovou sítí, která navýší celkovou rychlost připojení na neuvěřitelných 3 600 Mbit/s. A to v několika souběžných datových tocích, které uvolňují větší šířku pásma, díky čemuž mohou koncová zařízení využívat zmíněnou plnou rychlost až do 3 600 Mbit/s. Rychlost ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz činí 574 Mbit/s, v prvním pásmu 5 GHz 1 201 Mbit/s a ve druhém pásmu 5 GHz dokonce až 1 802 Mbit/s. Rychlost je vhodná pro aplikace s velkou datovou spotřebou, například streamování videa v 8K rozlišení nebo hraní her v cloudu.

Vybrat si můžete z balení dvou nebo tří přístupových bodů, přičemž první varianta je vhodná pro prostory až do 510 metrů čtverečních, případně pro stavby se třemi až pěti místnostmi. U varianty se třemi meshovými jednotkami se tyto hodnoty rozšiřují až na 650 metrů čtverečních, respektive dům se čtyřmi až sedmi místnostmi. A kdyby vám to přece jen náhodou nestačilo, můžete bez problémů dokoupit další přístupové body.

Inteligentní analýza síťového prostředí
Mesh systém TP-Link Deco X68 disponuje umělou inteligencí, která zajišťuje inteligentní analýzu síťového prostředí pro ideální pokrytí Wi-Fi. To tak bude přímo přizpůsobeno konkrétním potřebám vaší domácnosti. Pokrytí se díky tomu dostane do každého kouta, respektive přesně tam, kde ho potřebujete.

Připojte až 150 zařízení
K síti můžete prostřednictvím Mesh systému Deco X68 připojit až 150 koncových zařízení bez kompromisů v rychlosti, a to hlavně díky využití technologií jako OFDMA a MU-MIMO. Tímto způsobem je zajištěna vyšší kapacita a efektivita na místech s vysokou hustotou uživatelů. Každý z nich může plnohodnotně streamovat a hrát on-line hry, aniž by zažíval výpadky. Už samotný standard Wi-Fi 6 přináší čistší a silnější signál.

Silné zabezpečení
Již standardem je u TP-Linku silná úroveň zabezpečení prostřednictvím technologie TP‑Link HomeShield, která přináší vyspělé funkce pro ochranu sítě a zařízení IoT. K těm patří ochrana sítě, robustní rodičovská kontrola, technologie QoS (Quality of Service) i ucelené přehledy.

V neposlední řadě si pak všechny potřebné funkce a vlastnosti sítě nastavíte v přehledné a intuitivní mobilní aplikaci Deco, která vás nastavením provede krok za krokem.

A za zmínku jistě stojí i jednoduchý a minimalistický bílý design oválné jednotky Deco X68, která tak dokonale zapadne do prakticky jakéhokoliv designového stylu, do něhož může být laděna vaše domácnost.

Klíčové vlastnosti Deco X68:

  • Třípásmová síť WiFi routeru AX3600: Zvyšuje celkovou rychlost až na neuvěřitelných 3 600 Mbit/s
  • Systém Mesh s umělou inteligencí: Inteligentní analýza síťového prostředí zajistí ideální pokrytí WiFi šité na míru vaší domácnosti
  • Připojení více zařízení: Připojte více než 150 zařízení, ale nikoli za cenu snížení výkonu
  • Bezproblémové pokrytí silnějším signálem: Zajistěte si celoplošné pokrytí domácnosti čistším a silnějším signálem ze sítě WiFi 6
  • TP-Link HomeShield: Chrání vaši domácí síť díky vyspělým funkcím na ochranu sítě a zařízení IoT
  • Nastavení snadné jako nikdy dříve: Aplikace Deco vás provede nastavením krok za krokem

Více informací o produktu naleznete zde.

Fotografie produktu jsou k dispozici zde.