TP-Link Archer AX11000: Nekompromisní herní router s podporou Wi-Fi 6

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje na trhu svůj první gamingový třípásmový gigabitový router TP‑Link Archer AX11000, jenž podporuje nejnovější standard Wi-Fi 6 (802.11ax) a navíc disponuje samostatným frekvenčním pásmem pro on-line hry.

Extra rychlý bezdrát pro extrémní hráče

TP-Link Archer AX11000 se od ostatních řešení výrobce i konkurence odlišuje nejen designem, ale i třípásmovým provedením s odděleným frekvenčním pásmem 5 GHz pro hraní, a to s rychlostí 4 804 Mb/s. 5GHz pásmo pro ostatní aktivity nabízí další shodnou rychlost, běžné kancelářské činnosti pak zvládne obstarat pásmo 2,4 GHz s rychlostí do 1 148 Mb/s.

Hráči jistě ocení také speciální funkce, které pro ně router nabízí, včetně funkce Herní akcelerátor, která zvládne detekovat a optimalizovat herní streamy pro bezchybný zážitek ze hry, či řešení Herní ochránce, které ochrání vaše účty a dokumenty prostřednictvím bezpečnostního systému HomeCare™ od Trend Micro™. Ve zvláštním uživatelském rozhraní si potom můžete jednoduše zkontrolovat komplexní herní statistiky včetně odezvy (latence) v reálném čase, doby trvání hry či přiřazení síťových zdrojů.

Ultra úroveň konektivity i po drátě
Rozšířené možnosti konektivity pro různé scénáře použití zahrnují například 2,5Gb/s WAN port, hned osm gigabitových portů typu LAN nebo dvojici konektorů USB 3.0 typu A i typu C. Spolehlivější bezdrátové pokrytí zajišťuje osm vysoce výkonných externích antén v netradičním designu.

Vysoce výkonné řešení
Případnou odezvu pomáhají redukovat integrovaný čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,8 GHz ve spolupráci s trojicí koprocesorů. Vysokou efektivitu připojení pak zajišťuje také modulace OFDMA.

Snadné nastavení bez kabelů
Nastavení herního routeru TP-Link Archer AX11000 probíhá snadno a rychle. Řádově v minutách si zvládnete přizpůsobit celou síť i její vlastnosti prostřednictvím mobilní aplikace Tether v češtině, nainstalované na smartphonu propojeném s routerem pomocí technologie Bluetooth.

 

Klíčové vlastnosti Archer AX11000:

  • Wi-Fi 6 (802.11ax) – 4 804 Mb/s v pásmu 5 GHz (dedikované herní pásmo), 4 804 Mb/s v pásmu 5 GHz (všeobecné) a 1 148 Mb/s v pásmu 2,4 GHz
  • Technologie OFDMA – snižuje latenci a umožňuje simultánní připojení více koncových zařízen najednou
  • Zvýšené pokrytí Wi-Fi – Především díky osmi vysoce výkonným externím anténám
  • Záruka bezpečnosti – Díky spolupráci s řešením HomeCare™ od Trend Micro™ se nemusíte obávat o vaše dokumenty ani herní účty
  • Herní funkce – Speciální herní funkce vám v kombinaci s nevšedním, a hlavně přehledným uživatelským rozhraním poskytnou veškerý komfort při on-line hraní

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/archer-ax11000/