TP-Link představuje dvoupásmový extender Wi-Fi sítě RE360 s průchozí zásuvkou

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel bezdrátových síťových produktů pro domácnosti a malé firmy, uvádí na český trh dvoupásmový opakovač (též repeater či extender) Wi-Fi signálu RE360, který podporuje nejnovější standard 802.11ac o rychlosti až 1200 Mb/s. Extender RE360 zlepšuje kvalitu signálu Wi-Fi sítě a zajišťuje pokrytí tam, kam signál z routeru nedosáhne nebo není dostatečně silný pro stabilní připojení. Nápaditý design extenderu v moderních domácnostech nejen esteticky neruší, ale svým oblým tvarem bez vyčnívajících antén předchází i možným úrazům, zejména u dětí. Extender se zapojuje přímo do elektrické sítě a sám je vybavený průchozí zásuvkou pro připojení dalších spotřebičů.
 

Wi-Fi extender RE360 nabízí připojení současně v pásmech 2,4 a 5 GHz s rychlostí 300 Mb/s, respektive 867 Mb/s. Výkonem pohodlně dostačuje i pro činnosti náročné na přenosovou kapacitu, jako je streamování HD videa, online hry nebo zálohování velkých objemů dat. Zařízení spolupracuje s libovolným standardním bezdrátovým routerem. Optimální umístění v prostoru pomáhá nalézt jednoduchý světelný indikátor.
 

Síť s extenderem RE360 je možné plně ovládat pomocí mobilní aplikace Tether v češtině, kterou výrobce poskytuje bezplatně pro zařízení s operačními systémy iOS a Android. V přehledném rozhraní může uživatel provádět nastavení, kontrolovat stav sítě a připojených zařízení a ovládat řadu dalších funkcí.

 

 

Klíčové vlastnosti:
 

 

 • Rozšiřuje dosah sítě v rozsáhlých nebo stavebně náročných prostorách
   
 • Vysokorychlostní připojení 867 Mb/s v pásmu 5 GHz, 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz
   
 • Integrovaná elektrická zásuvka pro připojení dalších spotřebičů
   
 • Inteligentní indikátor optimálního umístění extenderu
   
 • Moderní design
   
 • Spolupracuje s libovolným routerem nebo přístupovým bodem