Společnost TP-Link představuje kompaktní stylové powerbanky s rychlým nabíjením

Společnost TP-Link na český trh uvedla nové power banky TL-PBG6700 a TL-PBG3350 z designové řady Vivid určené k dobíjení chytrých telefonů, tabletů, MP3 přehrávačů, GPS, přenosných Wi-Fi hotspotů, elektroniky určené k nošení na těle (tzv. wearables) a dalších zařízení tam, kde není k dispozici elektrická síť. Číslice v názvu vyjadřuje kapacitu zařízení v mAh. Obě power banky se vyznačují vysokou rychlostí nabíjení, mají šestinásobnou ochranu a jsou kompatibilní se zařízeními se systémy iOS, Android a Windows a většinou dalších zařízení s nabíjením prostřednictvím USB rozhraní.

 

 

FOTO: TL-PBG3350

 

 

Vysoký výkon, účinnost a rychlost

 

Power banky TL-PBG6700 a TL-PBG3350 jsou vybavené nejnovějšími technologiemi, které minimalizují energetické ztráty při dobíjení. Špičkové články značky LG vykazují velmi pomalé stárnutí a zaručují dlouhodobě vysoký výkon – po 500 úplných cyklech nabití a vybití si stále zachovávají většinu původní kapacity. Navíc trpí chladem méně než běžné články, takže poskytují dostatek energie i v zimním období, a vyznačují se vysokým měrným výkonem, tzn. při menších rozměrech mají vyšší kapacitu.

 

Konstruktérům se podařilo pomocí inteligentní technologie zrychlit dobíjení až o 40 %, takže na příklad plně nabít telefon iPhone 6s Plus trvá s power bankou TL-PBG6700 pouhých 150 minut, zatímco s originální nabíječkou Apple 250 minut. Samotná power banka se nabíjí až o 65 % rychleji než jiné power banky se srovnatelnou kapacitou.

 

 

 

FOTO: TL-PBG6700

 

 

Bezpečnost vlastní i připojených zařízení

 

Výrobce při konstrukci power bank TL-PBG6700 a TL-PBG3350 kladl velký důraz na bezpečnost uživatelů, připojených zařízení i samotné power banky. Jsou proto vybavené šestinásobnou ochranou proti zkratu, přepětí, přetížení, přebití, podvybití a přehřátí.

 

Elegance do kapsy i do kabelky

 

Power banky řady Vivid ve stylovém černo-zlatém provedení mají plášť z měkkého polymerového materiálu příjemného na dotek. Menší model má přibližně velikost rtěnky, kapacitnější je přibližně dvojnásobně široký a nepatrně delší. Oba se pohodlně vejdou i do malé kabelky a nebudu překážet ani
v kapse kalhot.

 

Klíčové vlastnosti

 

  1. Velmi kompaktní designové provedení
  2. Špičkové články LG a kvalitní elektronické obvody zajišťují dlouhou životnost
  3. Vysoká rychlost nabíjení interního akumulátoru i dobíjení připojeného zařízení
  4. Vícenásobná ochrana zdroje i připojených zařízení
  5. Rozšířená kompatibilita s chytrými telefony, tablety a mnoha dalšími typy zařízení