Naše novinka: Dvoupásmový gigabitový router Archer C59 s výkonnými anténami

Česká republika, Praha – 30. 8. 2016 – Společnost TP-LINK, přední světový dodavatel síťových produktů pro domácnosti a malé firmy, uvádí na český trh Wi-Fi router Archer C59, který dokáže přenášet data rychlostí až 1350 Mbit/s ve dvou pásmech díky podpoře nejnovějšího standardu Wi-Fi  802.11ac. Tři výkonné externí antény zajišťují kvalitní pokrytí i v členitých interiérech a aplikace Tether umožňuje router ovládat i na dálku pomocí mobilního telefonu.

 

 

Rychlé a stabilní spojení do všech koutů

Router Archer C59 díky podpoře nejnovějšího standardu Wi-Fi s označením 802.11ac podporuje přenos dat v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz kombinovanou rychlostí až 1,35 Gbit/s (867 Mbit/s v pásmu 5 GHz a 450 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz). Připojit k němu lze i zařízení, která podporují pouze dřívější standardy 802.11 a/b/g/n. Router je vybavený třemi výkonnými externími anténami, které zajišťují silný a spolehlivý signál i ve složitém a rozsáhlém prostoru. Je možné vytvořit dvě samostatné sítě, kde nenáročné úlohy jako e-mail nebo procházení internetu probíhají v pásmu 2,4 GHz a pásmo 5 GHz je vyhrazeno pro činnosti, kde je důležitá rychlost a stabilita, např.  hraní online her, videokonference nebo streamování multimédií ve vysokém rozlišení.

 

Z běžné tiskárny síťová, z externího disku sdílené úložiště

Vedle velmi rychlé bezdrátové sítě nabízí TP-LINK Archer C59 i možnost kabelového připojení až čtyř zařízení standardními porty RJ45 o rychlosti 100 Mbit/s. K univerzálnímu portu typu USB 2.0 lze připojit místní tiskárnu, externí pevný disk nebo jiné sdílené zařízení, k němuž budou mít přístup všichni uživatelé v síti nejen interně, ale i na dálku prostřednictvím FTP.

 

 

Chytré ovládání chytrým telefonem

Router TP-LINK Archer C59 je možné nastavit a spravovat nejen prostřednictvím obvyklého webového rozhraní z počítače, ale i pomocí mobilní aplikace Tether pro zařízení se systémy iOS a Android, kterou výrobce dává k dispozici zdarma. Tether slouží ke konfiguraci routeru a jeho řízení včetně přidělování uživatelských oprávnění, nastavení rodičovského dohledu, stanovení pravidel pro sdílení multimédií a dalších funkcí, vše v přehledném a intuitivním rozhraní.

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

 

  • Wi-Fi nové generace podle standardu 802.11ac pro vysokorychlostní přenosy dat
  • Současný provoz v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz s celkovou rychlostí až 1,35 Gbit/s
  • Standardní USB port pro sdílení tiskárny nebo datového úložiště pro všechna zařízení v síti
  • 3 externí antény poskytují spolehlivé pokrytí signálem ve všech směrech s maximálním dosahem
  • Bezpečný oddělený přístup k internetu pro hosty a rodičovská kontrola
  • Snadná instalace a správa z PC i mobilních zařízení s iOS a Android pomocí aplikace Tether