TP-LINK představuje USB kabel TL-AC210 pro dobíjení a synchronizaci přenosných zařízení Apple

Česká republika, Praha – 27. 7. 2016 – Společnost TP-LINK, přední světový výrobce síťových produktů a příslušenství, uvedl na český trh USB kabel TL-AC210 pro dobíjení a synchronizaci přenosných zařízení Apple s rozhraním Lightning. Kabel získal certifikát MFi („Made for iOS“) společnosti Apple, který zaručuje stoprocentní kompatibilitu se zařízeními se systémem iOS.

Vysoká kvalita, trvanlivost a bezpečnost

 

Dobíjecí a synchronizační kabel TP-LINK TL-AC210 je metr dlouhý a sestává z 68 pocínovaných měděných vláken s velmi nízkým odporem, a tedy minimálním poklesem napětí. Vyznačuje se vysokou odolností proti oxidaci, což zaručuje dlouhou životnost a stabilní kvalitu přenosu dat rychlostí až 30 MB/s. Vodiče jsou potažené PVC izolací a chráněné opletem, vnější plášť je z materiálu ABS. Kabel je testovaný na více než 7 000 ohybů a více než 10 000 připojení a odpojení konektoru. Zároveň je vybavený ochranou proti poškození zpětným proudem nebo přepětím.

 

Široká kompatibilita a certifikace

 

TP-LINK Lightning kabel je plně kompatibilní se všemi zařízeními značky Apple vybavenými portem typu Lightning, tedy iPad 2. generace a novější, iPhone 5 a novější, iPod nano 7. generace a iPod touch 5. a 6. generace.

 

Kabel nese logo MFi, které označuje oficiální licenci a schválení společností Apple. Proces testování před udělením certifikátu MFi je extrémně přísný, úspěšně jím projdou pouhá dvě procenta výrobků.

 

Klíčové vlastnosti:

 

  • Certifikát MFi – „Made for iPod“, „Made for iPhone“ a „Made for iPad“
  • Kompatibilita se všemi zařízeními Apple s konektorem Lightning
  • Praktická délka
  • Odolné provedení z materiálu ABS
  • Apple Authorization Chipset
  • Vysoce kvalitní pocínované měděné vodiče