Wi-Fi pro celý dům

Protože Wi-Fi by měla fungovat vždy

Wi-Fi jednoduše.

Váš domov je jedinečný a zahrnuje v sobě i vaší Wi-Fi síť. Streamujete si hudbu při vaření? Pouštíte si filmy před spaním? Kde nejvíce využíváte internet – v obývacím pokoji, na zahradě nebo v pracovně?

S Wi-Fi systémem Deco pro pokrytí až 510 m2, tedy celé domácnosti se můžete připojit doma prakticky kdekoliv potřebujete. Každý kout vaší domácnosti bude pokrytý stabilní Wi-Fi sítí, takže se můžete bez problémů a jednoduše připojit.

Eliminuje místa bez Wi-Fi pokrytí

Lze připojit více než 100 zařízení

Zvýšení rychlosti 11AC

Již žádné mrtvé zóny

Deco M5
Tradiční router

Ochrana pro všechna zařízení.

Systém Deco má v sobě balík funkcí zvaný HomeCareTM, který bdí na bezpečností vaší domácnosti. Najdete v něm:

Antivirus

HomeCare od společnosti TrendMicro dělá ze systému Deco nebezpečnější Wi-Fi systém pro celou domácnost. Díky vestavěnému antiviru poskytuje ochranu i na zařízení, která žádný antivirus nemají jako jsou chytré televize, žárovky, zásuvky atd. Ochraňuje vaše zařízení od virů a malwarů a denně identifikuje až 100.000 nových bezpečnostních hrozeb.

Rodičovská kontrola

Umožní vám vytvořit pro každé dítě jeho profil, přidělit do něj zařízení, která používá a na těchto zařízeních nastavit, na kterých stránkách se můžete pohybovat. Kolik času za den může na internetu strávit kumulativně na všech zařízeních i kdy je večerka a na internet ho to nepustí.

QoS

Neboli Quality of Services je prioritizace aktivit. Pokud si zrovna streamujete film a nechcete, aby vás omezovalo stahování na pozadí jednoduše nastavíte prioritu na streamování. A pak už si jen užíváte nerušený streaming.

Vládněte své síti

Celý Deco systém ovládáte ze svého chytrého telefonu pomocí intuitivní aplikace. Nemusíte tak do složitého webového rozhraní, provedeme vás krok za krokem nastavením a umístěním jednotlivých jednotek.

  • Rodičovskou kontrolu
  • Antivirus
  • Síť pro hosty
  • Test rychlosti
  • Vypnutí LED diod
  • Reporty aktivit
  • Prioritizaci aktivit
  • Přidávání a odebírání jednotek
  • Nastavení celé sítě

Deconalé možnosti

Deco M5

je základní mesh systém, dostanete společně s ním všechny výše vedené funkce.

Specifikace: Bezdrátová rychlost až 1267 Mbit/s 2 gigabitové porty 4 interní antény podpora IFTTT IPv6

Deco M9 Plus

má všechny výše uvedené funkce a navíc plní funkci smart hubu. To znamená, že rozšíří síť smart hubu také do všech koutů vaší domácnosti.

Specifikace: Bezdrátová rychlost až 2134 Mbit/s 2 gigabitové porty 8 interní antény ZigBee HA 1.2 podpora IFTTT IPv6

Deco P7

Deco P7 má všechny výše uvedené funkce, ale navíc ho můžete kromě bezdrátové sítě propojit i přes powerline. To znamená, že pokud máte tlusté stěny a jednotlivé jednotky Deco by měly problém mezi sebou komunikovat mohou spolu komunikovat po elektrické síti.

Specifikace: Bezdrátová rychlost až 1267 Mbit/s 2 gigabitové porty HomePlug AV600 4 interní antény podpora IFTTT IPv6

Kde koupit