Dejte sbohem starým routerům

Pořádná a kvalitní Wi-Fi síť, která pokryje signálem každý kout vašeho domova je základem pro práci, zábavu i vzdělávání. Možná máte doma router, který sice funguje, ale sami si už občas říkáte, že pomalu přestává stačit, a přesto s pořízením nového routeru váháte. To vše se může změnit.

Máme totiž pro vás speciální akci, která vám může pomoci při vašem rozhodování. Jednoduše si kupte nový router a my vám na něj přispějeme. Výše příspěvku pak závisí na tom, jaký produkt si od nás zakoupíte! 

Akce je určena výhradně koncovým zákazníkům a vztahuje se na produkty z oficiální české nebo slovenské distribuce. Stačí si v době trvání promo akce zakoupit u prodejců jeden z vybraných modelů TP-Link.

Jak na to?

Zcela jednoduše, žádné složitosti. Zkrátka si kupte jeden z vybraných modelů, vyplňte potřebné údaje, identifikujete staré a nové zařízení a šrotovné je vaše. Po nezbytné kontrole údajů vám příspěvek pošleme na vámi uvedený bankovní účet.

Jaké produkty se počítají?

Pro platby v EUR uveďte účet ve formátu IBAN

Staré zařízení

Fotografie starého zařízení - je nutné, aby byl vidět celý produkt

Nové zařízení

Datum nákupu
Fotografie účtenky
Fotografie SN na produktu

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Akce je určena výhradně koncovým zákazníkům a vztahuje se na produkty z oficiální české nebo slovenské distribuce. Každý koncový zákazník může registrovat pouze jeden router a na něj poté uplatňovat příspěvek.
TP-Link si vyhrazuje právo změnit podmínky akce nebo promo předčasně ukončit.
Akce se vztahuje pouze na modely určené pro toto promo.
Odměna není právně vymahatelná.