Bonus program | A-ISP program

Proč se po registraci nemohu přihlásit?

S největší pravděpodobností se některý z vašich kolegů zaregistroval dříve pod stejným IČ. Z bezpečnostních důvodů vás dříve zaregistrovaný kolega musí potvrdit do stejného týmu. Pokud již u vás tento kolega nepracuje nebo není možné aby vás potvrdil, prosím kontaktujte nás.Jak se připisují body do bonus programu?

Body se připisují na základě měsíčních reportů od našich oficiálních distributorů a subdistributorů podle uvedeného IČ. Je tedy důležité mít uvedené stejné IČ v partnerském portálu a pod stejným IČ nakupovat.Kdy se připisují body do bonusového programu?

Vždy v první polovině následujícího měsíce.Kdy dostanu odměny z bonus programu?

Dárky z bonus programu se rozesílají každé 2 – 3 týdny.Jak se zapojit do programu A-ISP?

Stačí být ISP poskytovatel, který využívá naše produkty pro svoji síť nebo by je rád využíval. Pak již stačí jenom kontaktovat některého z našich obchodníků v záložce kontakty. Ti s vámi domluví potřebné detaily a můžete využívat všech výhod A-ISP programu.Pro koho je A-ISP program určen?

Program je určen pro poskytovatele internetu, kteří instalují routery a další zařízení v domácnostech a firmách svých zákazníků a chtějí jim nabídnout širší výběr produktů za výhodnějších podmínek. Cílem je nejenom získat výhodnější ceny, ale také uspokojit rostoucí požadavky na výkonnější domácí sítě a rychlejší připojení k internetu. Program je nastaven tak, že po registraci a schválení partnera přes www.tplinkpartner.cz získáváte podporu na vybrané produkty formou slevy u vámi vybraného distributora nebo subdistributora.Jak se mohu zaregistrovat do A-ISP programu?

Registrace můžete provést dvěma způsoby:

1. Pokud jste již zaregistrovaný TP-Link partner – o zařazení do A-ISP programu zažádáte po přihlášení na www.tplinkpartner.cz v pravém horním rohu v sekci profil. V sekci status zažádáte o změnu na A-ISP. Vyberete si některého z našich oficiálních distributoru nebo subdistributorů přes kterého chcete využívat A-ISP výhody a odešlete žádost.

2. Pokud nejste registrovaný TP-Link partner – zaregistrujete se na tomto odkazu: https://www.tplinkpartner.cz/registrace-isp-a/ Vyberete si některého z našich oficiálních distributoru nebo subdistributorů přes kterého chcete využívat A-ISP výhody a odešlete žádost.Jak probíhá schválení do A-ISP programu a kdy začnu čerpat výhody?

Schvalování do A-ISP programu probíhá vždy na konci každého měsíce. A pokud je partner schválený do A-ISP programu, výhody čerpá od následujícího měsíce.Mohu se také zapojit do bonus programu?

Ano, i v A-ISP programu máte nárok na přidělování bodů do bonus programu a jeho čerpání.Jaké jsou podmínky pro to stát se A-ISP partnerem?

- program je určen pro všechny ISP poskytovatele internetu v CZ a SK
- produkty s podporou pro A-ISP jsou určené pouze pro instalaci u vašich zákazníků, ne pro prodej přes eshop nebo na prodejně
- zařazení do programu A-ISP je rozhodnutím firmy TP-Link CZ, není na ně nárok a může být kdykoliv zrušenoJaká je přibližná sleva na produkty v A-ISP programu?

Slevy a koncové ceny se mohou v čase měnit a nejsou stejné na všechny produkty. Obvykle se slevy pohybují mezi 5-15%.