Co nám podzim chystá?

Ať už nám podzim chystá jakoukoliv životní situaci, se silnou a spolehlivou Wi-Fi sítí vás nic nepřekvapí.

Wi-Fi - technologie, bez které se dnes obejde málokdo

Stabilní a spolehlivou Wi-Fi síť nemusíte mít jen ve své práci, ale i doma. Obzvlášť když pro ni v domácnostech nacházíme stále více možností využití. Standardní surfování na internetu, spočívající v psaní e-mailů či čtení zpráv, v posledních měsících doplnily činnosti související s prací z domova (videokonference, dokumenty v cloudu, sdílení podnikových souborů či software pro spolupráci). Vyšší nároky na datový přenos si kladou také nové online školní aktivity, které „postihly“ i české studenty v době koronavirové. V neposlední řadě je Wi-Fi síť základním prvkem chytré domácnosti, díky kterému si můžeme například zapnout vysavač či kávovar už cestou domů nebo přehrát záznam z bezpečnostní kamery přímo na dovolené. Wi-Fi síť je zkrátka multifunkční záležitostí, která náš život dělá nejen pestřejší, ale především jednodušší. Sestavit si domácí Wi-Fi síť je snadné, ať už s klasickým routerem nebo využitím mesh systému.

Wi-Fi routery

Wi-Fi router je základním prvkem pro vytvoření bezdrátového přístupu k internetu. Dokáže zajistit pokrytí pro menší domácnosti i s větším počtem uživatelů. Skvěle se tak hodí pro home office i home „vyučování“. Routery TP-Link se dají ovládat přes aplikaci Tether v telefonu a mimo jiné lze na nich nastavit nebo omezit dětem přístup k nežádoucímu obsahu. Některé routery jsou vybaveny i balíkem funkcí HomeCare, který obsahuje antivirus, pokročilejší rodičovskou kontrolu a snadné nastavení priorit komunikace.

Zobrazit článek
Zobrazit produkty

Mesh systémy

Bezdrátová Wi-Fi síť vytvořená pomocí několika rovnocenných Mesh jednotek je posledním trendem i v domácím prostředí. Takto vytvořená síť vytvoří velmi spolehlivé pokrytí v každém koutu vaší domácnosti, a to i v opravdu velkých domech. Síť poskytuje vysokou rychlost bez prodlevy a má velkou kapacitu i na počet připojených zařízení. Proto ji využijte jak při práci z domova, online hraní, video streamingu, video hovorech a samo-vzdělávání, tak i pro připojení dalších zařízení z oblasti chytré domácnosti, jako jsou chytré kamery, domácí spotřebiče, ovládání samotného domu či datová úložiště.

Zobrazit článek
Zobrazit produkty