Nejnovější bezpečná síť

Vytvořte si doma nejnovější bezpečnou síť

Wi-Fi 6 je standardem nové generace technologie WiFi. Je známá také jako „AX WiFi“ nebo „802.11ax WiFi“, vytváří a zlepšuje současný standard WiFi 802.11ac. Vlastníte více inteligentních domácích zařízení nebo jednoduše máte ve své domácnosti pouze velké množství připojených PC notebooků a mobilů? Pak pro vás může být router Wi-Fi 6 to nejlepší řešení. Nejnovější standard Wi-Fi je navržen tak, aby zlepšil rychlost, zvýšil efektivitu a snížil zatížení šířky pásma. Díky tomu můžete snadno připojit více zařízení a zároveň dosáhnout rychlejší odezvy pro všechna svá zařízení.

Příprava na budoucnost

S nárůstem chytrých zařízení a jejich využívání v domácnostech brzy nastane doba, kdy stávající Wi-Fi sítě nebudou schopné plnohodnotně pojmout všechny požadavky a zpomalování či dokonce zasekávání se přenosu signálu je otravné a frustrující. Nový představitel Wi-Fi 6, router TP-Link Archer AX73, si s nároky na propustnost internetového připojení s přehledem poradí. Šest antén efektivně formuje vysílací paprsky do prostoru a zajišťují široké pokrytí. Router tak dokáže obsloužit až 200 Wi-Fi zařízení.

Wi-Fi 6 standard AX5400
Rychlost až 5 400 Mb/s
Podpora OneMesh
1x Gigabit WLAN,
4x Gigabit LAN
Podpora až 200 zařízení
Mobilní aplikace v češtině
Gigabitové porty, USB 3.0 posrt
Prémiové zabezpečení HomeShield
Technologie MU-MIMO a OFDMA
3letá záruka

Bezpečnost sítě především

TP-Link AX73 jako první nabízí nové prémiové zabezpečení TP-Link HomeShield, které poskytuje routeru pokročilé zabezpečení pro neomezený počet připojených klientů, chrání před DDoS útoky, škodlivými weby a narušením portů. Díky tomu je zvýšena úroveň vašeho soukromí i ochrany dat. K dispozici je také vylepšené zabezpečení pro připojená IoT zařízení, robustní rodičovská kontrola nebo antivirové zabezpečení od společnosti Avira. Verze Basic je zdarma a případě potřeby může zákazník využít placenou verzi Pro.

Pro menší prostory

Archer AX73 Archer AX50 Archer AX1100 Archer AX6000 Archer RE605X Archer RE505X
Klasické routery jsou vhodné pro menší nebo středně velké, méně členité prostory. Dokáží pokrýt poměrně velkou plochu s vysokou rychlostí, ale limity jim nastavuje stavební uspořádání a konstrukce objektu. V mnoha případech také nevhodné umístění samotného routeru. Pak mohou vznikat takzvaná hluchá místa, v takovém případě je nutné vykrýt tyto místa dalším routerem nebo extenderem.

Pro velké prostory

Deco X20 Deco X60
Produkty Deco s výkonnými Wi-Fi Mesh systémy jsou ideální pro členité nebo vícepatrové objekty. Jeden přístupový bod nastavte jako základní a všechny ostatní pak k němu jednoduše přidávejte do míst, kam potřebujete signál rozvést. Výhodou mesh systému je jeden název sítě, přístupové body si mezi sebou signál předávají, takže se můžete po domě pohybovat bez výpadků signálu, všechny přístupové body spravujete v jedné aplikaci.
K dostání u našich prodejců